Skupina Coverlover zelo uspešno v letu 2011
16. december, 2011
Foto: Miro Majcen
Zabava, ki je ni smela zamuditi niti Paris Hilton!
16. december, 2011

Mi2 tudi tokrat navdušili v razprodani Cvetličarni

Foto: Zoran Abram

Foto: Zoran Abram14. decembra 2011 ob 21.00, je v ljubljanski Cvetličarni potekal koncert skupine Mi2. Cvetličarna je eno tistih koncertnih prizorišč, na katerih se muzikanti iz skupine Mi2 v jesensko – zimskem obdobju najbolje počutijo. V njej nastopajo že nekaj let zapored, od prve Štajerske noči, do lanskega koncerta ob 15. obletnici skupine. Da se tradicija koncertiranja v “Cvetki” ne prekine, so Mi2jevci poskrbeli tudi letos!

In to kako. Ponovno razprodana Cvetličarna ja skupini “jedla iz roke”. Mi2 so še enkrat več dokazali, da ne gre zgolj za štajerski fenomen, ampak za skupino, ki navduši in prepriča na kateremkoli odru v Sloveniji.

Po konceru je bilo pri mnogih obiskovalcih mogoče ujeti navdušenje in prepričanje, da se je odvil eden izmed boljših koncertov, ki jih je Cvetličarna gostila letos.

Poleg fotogalerije vam v ogled ponujamo tudi kratek kolaž dogajanja v Cvetličarni.